Sporteredményeink

A versenyeredményeket a hozzánk eljuttatott oklevelek és a sportegyesületi kikérők alapján állítottuk össze!

2018/2019-es tanév eredményei

Ügyességi lovasverseny

Czinger Jázmin 5.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Keszthelyi futóverseny

Sárosi Bence 5.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

KMH V8 Jégkorongtorna

Alics Armand 2.b osztályos tanuló kimagasló teljesítmény.

Asztalitenisz I-II. korcsoportos Diákolimpia

Schneider Tímea 2.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Pataki-Kiss Evelin 2.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Suli Foci Labdarúgó Torna

Az 1-2. osztályosok kategóriájában 5. helyezést ért el a csapat:

Csizmadia Kornél 1.a, Petánszky Ákos 1.b, Bósa Simon 1.b, Homolya Gergely 1.b, Kovács Ákos 2.b, Németh László 1.b és Homonnay-Nagy Patrik 2.b osztályos tanulók.

A 7-8. osztályosok kategóriájában 4. helyezést ért el a csapat:

Gebei Bálint, Kis Patrik, Kiss Benedek, Turóczi Balázs, Rézműves Gergő, Péter Norbert, Tihanyi Máté, Gida Márton.

III. korcsoport csapata 3. helyezést ért el:

Sárosi Bence 5.b, Baráth Bence 6.a, Bécs Barnabás 5.b, Kovács Adorján 6.a, Herczeg Márton 5.a, Domboróczky Botond 5.a, Orgovány Ádám 4.b és Farkas Szofi 6.a osztályos tanulók.

Gólkirály: Kovács Adorján

Grappling Bajnokság

Tóth Abigél 4.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Kajak felmérés

Egei Bence 2.b osztályos tanuló arany minősítést kapott.

Kung Fu házibajnokság

Jankovics Félix 2.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Városi 1. helyezés

Városi Floorball Diákolimpia (2018.10.16.)

III. korcsoportban 1.helyezést ért el a csapat:

Horváth Alex 6.a (a torna gólkirálya lett); Jelinek Raven 6.a; Erdősi Csanád 5.b; Juhász Zalán 5.a; Szentandrássy Noel 5.a

Városi Mezei Futóbajnokság (2019.március 12.)

II. korcsoportban Katona Sára 1. helyezést ért el.

IV. korcsoport egyéniben Kovács Ágoston 1. helyezést ért el.

IX. Petőfi Kupa Sakkverseny (2019.04.27.)

Baczó Dóra 1.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Városi 2. helyezés

Városi Floorball Diákolimpia (2018.10.16.)

I. korcsoportban 2.helyezést ért el a csapat:

Alics Armand 2.b; Dőry-Tóth Zalán 2.a; Horváth Noel 2.a; Lengyel Zsombor 2.a; Solymosi Botond 1.bV

II. korcsoportban 2.helyezést ért el a csapat:

Hajnal Máté 4.b; Juhász Zalán 5.a; Kiss Domokos 4.a; Komáromi László Loránd 4.a

Városi Mezei Futóbajnokság (2019.március 12.)

II. korcsoport lánycsapat: Katona Sára, Lengyel Lili, Szabó Panna, Ásványi Abigél, Nyuli Noémi, Miklovich Laura

III. korcsoport lánycsapat

IV. korcsoport lánycsapat

IV. korcsoport fiúcsapat

II. korcsoport egyéniben Lengyel Lili 2. helyezést ért el.

III. korcsoport egyéniben Erdősi Málna 2. helyezést ért el.

Városi 3. helyezés

I. Suli Foci Kupa 2. forduló (2019.február 25.)

A fiúcsapat 3. helyezést ért el:

Lengyel Noel, Kovács Adorján, Sárosi Bence, Baráth Bence, Herczeg Márton, Domboróczky Botond, Bécs Barnabás, Orgovány Ádám

Lengyel Noel a legjobb játékos különdíjat kapta.

Városi Mezei Futóbajnokság (2019.március 12.)

II. korcsoport fiúcsapat 3. helyezést ért el: Gurisatti Gergő, Kobzos Keán, Hajdu Dániel, Sötét Ádám, Werner Péter, Kovács Bercel Zétény

IV. korcsoport egyéniben Dobos Hanna 3. helyezést ért el.

III. korcsoport egyéniben Kovács Adorján 4. helyezést, Dolezsál Zsófia 6. helyezést ért el.

III. korcsoport fiúcsapata 4. helyezést ért el.

IX. Petőfi Kupa Sakkverseny (2019.04.27.)

Kovács Ákos 2.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Megyei 1. helyezés

Megyei Sportlövészet Diákolimpia nyílt irányzékú légpuska (2018.11.05.)

Bajusz Bernadett 6.a osztályos tanuló légpisztoly kategóriában 1. helyezést ért el.

Megyei bajnokság nyíltirányzékú légpuska (2019.04.28.)

Bajusz Bernadett 6.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Megyei Floorball Diákolimpia (2018.11.08.) Székesfehérvár

1.helyezést ért el a csapat:

Horváth Alex 6.a; Jelinek Raven 6.a; Erdősi Csanád 5.b; Juhász Zalán 5.a; Szentandrássy Noel 5.a; Komáromi Lóránd 4.a

Megyei asztalitenisz döntő (2018. november 25.)

1.helyezést ért el a fiúcsapat:

Horváth Tamás, Kővári Adrián, Tihanyi Máté, Péter Norbert

Tihanyi Máté egyéniben is 1. helyezést ért el.

Megyei 2. helyezés

Megyei asztalitenisz döntő (2018.november 25.)

Horváth Tamás egyéniben 2. helyezést ért el.

2.helyezést ért el a lánycsapat:

Schneider Tamara, Barna Bettina, Cseri Brigitta

Barna Bettina egyéniben 1. helyezést ért el. Schneider Tamara egyéniben 2. helyezést ért el.

Megyei Mezei Futóbajnokság (2019. március 26.) Székesfehérvár

II. korcsoport egyéniben Katona Sára 5. helyezést, Gurisatti Gergő 8. helyezést és Lengyel Lili 10. helyezést ért el.

Országos helyezések

Országos Diákolimpia nyíltirányzékú légpuska

Bajusz Bernadett 6. helyezést ért el.

Országos Asztalitenisz Diákolimpia

Barna Bettina egyéniben 6. helyezést ért el. Tihanyi Máté egyéniben 11. helyezést ért el.

A fiúcsapat 3. helyezést szerzett:

Tihanyi Máté, Horváth Tamás, Kővári Adrián

Fitt Kid

A Fitt Team Budapest leigazolt tagjai, Földvári Noémi 6.a és Szabó Laura Anna 6.a, március 2-án Nagykanizsán világbajnoki selejtezőn vettek részt. Sikeres versenyzésükkel indulási jogot nyertek a horvátországi világbajnokságra.

Uszonyúszó Diákolimpia (országos döntő)

Csizmadia Kíra 1.a osztályos tanuló 50 méteren 8. helyezést, 100 méteren pedig 9. helyezést ért el.

Csizmadia Kornél 1.a osztályos tanuló 50 méteren 13. helyezést, 100 méteren pedig 9. helyezést ért el.

2017/2018-as tanév eredményei

Világbajnokság

Jégkorong-világbajnokság

Kiváló minősítést kapott Kiss Domokos 3. a osztályos tanuló.

Országos 2. helyezés

Magyar Atlétikai Szövetség Gumiasztal Bajnokság

Carroll Jázmin Angelica 3. a osztályos tanuló serdülő lány gumiasztal kategóriában ért el 2. helyezést.

Országos 3. helyezés

Magyar Atlétikai Szövetség Gumiasztal Bajnokság

Carroll Jázmin Angelica 3. a osztályos tanuló kezdő lány mini trampolin kategóriában ért el 3. helyezést.

Országos Junior Verseny (gumiasztal sport)

Karámos Laura 7. a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Országos 7. helyezés

Asztalitenisz

A csapat tagjai: Tihanyi Máté, Horváth Tamás, Kővári Adrián

Országos elődöntő (5 megye legjobbjai) 3. helyezés

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő

A csapat tagjai: Jelinek Raven 5. a, Juhász Zalán 4. a, Szentandrássy Noel 4. a, Erdősi Csanád 4.b, Komáromi Loránd 3. a osztályos tanulók.

Atlétika (2018. január 13.)

A versenyre több megyéből is érkeztek résztvevők. Erdély Csenge 5. b osztályos tanuló ezüstérmet szerzett.

Megyei 1. helyezés

Megyei Floorball Diákolimpia (2017. november 7.)

  1. korcsoport: Erdősi Csanád, Szentandrássy Noel, Komáromi László Lóránd, Jelinek Raven, Kiss Domokos, Hajnal Máté

Atlétika (Székesfehérvár 2018. február 28.)

Összetett verseny, ötpróba kategóriában 1. helyezést ért el Kiss Dóra, 2. helyezést ért el Erdély Csenge.

Megyei 3. helyezés

Megyei Floorball Diákolimpia (2017. november 7.)

  1. korcsoport: Dőry-Tóth Zalán, Hajnal Máté, Horváth Noel, Kiss Domokos, Magyar Márton Áron

Asztalitenisz (2018. február 10.)

A serdülő kategóriában 2. helyezést ért el, a fejér megyei újonc összevont kategóriában pedig 3. helyezést ért el Barna Betti.

Területi 1. helyezés

Asztalitenisz verseny

Egyéniben Tihanyi Máté 6. a osztályos tanuló, és Schneider Tamara 4. a osztályos tanuló ért el 1. helyezést.

Csapatversenyben Tihanyi Máté, Horváth Tamás, Kővári Adrián.

Területi 2. helyezés

Asztalitenisz verseny

Kővári Adrián 5. a osztályos tanuló

Területi 3. helyezés

Asztalitenisz verseny

Horváth Tamás 6. a osztályos tanuló

Városi helyezések

Mikulás-kupa (városi labdarúgó bajnokság)

A csapat tagjai: Kovács Kristóf, Mizser Marcell, Orgovány Ádám, Zsömbör Bálint, Bécs Barnabás, Sárosi Bence, Szokolai Márk, Farkas Szofi. Felkészítőjük: Vígh György.

 Acélbikák Kupa

Arany és bronzminősítést kapott Kiss Domokos 3. a osztályos tanuló.

 Városi különdíj

Futsal Kupanap (2017. november 24.)

Freud Barnabás Ferenc 4. osztályos tanuló lett a legjobb mezőnyjátékos, így különdíjban részesült.

Egyéb versenyeredmények

Czinger Jázmin 5. b osztályos tanuló a Biatorbágyi Lovasnapokon (2018. augusztus) 1. helyezést ért el a versenyszámokon.

Szívből gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk Rájuk!