DIÁKÖNKORMÁNYZAT MUNKATERVE

2017-2018
&

Szeptember

A DÖK vezetőségének megválasztása-éves program összeállítása
A DÖK pénzügyi tervezése
A tanulók szabadidő tevékenységeinek megszervezése
Papírgyűjtés: szept.15. (11-től várjuk a papírokat)
Takarítási Világnap: szept. 21. ÖKO-PROGRAM

Ügyeletes osztályok:
8.a  szept. 4 -15.,
8.b  szept. 18-28 .

&

Október

Diákparlament összehívása okt. 13.
Zenei Világnap okt. 1.
Emlékezés az Aradi vértanúkra okt. 6.  7:30 6.b
Az októberi forradalom évfordulója okt. 20. 5. órában 8.b
Halloween-party okt. 27. 16:30-19:30  („rémségkirály és királynő” választása, töklámpások versenye)

Ügyeletes osztályok7.a   okt.  2 – okt. 13.
7.b  okt. 16 – okt. 27.

&

November

Halloween – party október 27. 7.a

Ügyeletes osztályok:
6.a   nov. 6 – 17.
6.b   nov. 20 – dec. 1.

December Január Február

&

December

December 6. jön a Mikulás
Móricz hét dec. 13-20.
Kézművesek játszóház kicsiknek
Játékos sportvetélkedők
Fabatka vásár dec. 11-15.
Megemlékezés Kodály Zoltánról
Elsősök avatása
Karácsonyi ünnepség

Ügyeletes osztályok:
5.a   dec.4-20.
5.b   jan.3-19.

&

Január

Ügyeletes osztályok:
7.a   jan. 22-febr. 2.
7.b   febr. 5-16.

&

Február

Alsós farsang febr. 23.
Felsős farsang febr. 16.

Ügyeletes osztályok:
8.a   febr.19-márc.2.
8.b   márc.5.-16.

 

Március Április Május Június

&

Március

Szülő-pedagógus bál márc.2.
Március 15.-i megemlékezés márc. 14.  6. órában 5.a
A víz világnapja (Témahét )márc. 22.
Természet fotópályázat meghirdetése
Ügyeletes osztályok:
6.a   márc. 19 – ápr. 6.
6.b   ápr. 9 – 21.

&

Április

Korteskedés a diák-igazgató jelöltek mellett ápr. 12.
Diák-igazgató választás ápr. 12.
Fordított nap: évfolyamok közti vetélkedő, fordított órák ápr. 13.
Költészet napja ápr. 11.
Tánc világnapja  ápr. 27.
Papírgyűjtés: ápr. 19. (gyűjtés a hét elejétől)
Föld napja ápr. 20.
Ügyeletes osztályok:
7.a január 16-27.
7.b január 30-február 10.

&

Május

Kiállítás a Madarak és Fák fotópályázat munkáiból
Gyermeknap

Ügyeletes osztály:
7.a   máj. 21 – jún. 1.

&

Június

Madarak és fák napi vetélkedő

Ügyeletes osztály:
7.b   jún. 4 – 15.